دور کننده اولتراسونیک
دور کننده اولتراسونیکدورکننده اولتراسونیکضد موش اولتراسونیک

دورکننده حشرات و جانوران اولتراسونیک

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
TM-315
۱,۹۵۰,۰۰۰
۰%
۱,۹۵۰,۰۰۰

معرفی

دورکننده حشرات و پرندگان و جانوران موذی با تکنولوژی امواج فراصوت یا اولتراسونیک مدل TM-315

بررسی تخصصی

استفاده از امواج فراصوت در دستگاه دورکننده حشرات و جانوران سبب آسیب رساندن به سیستم شنوایی حشرات و جانوران و پرندگان شده و آنها را از محیط تحت پوشش سیستم فراصوت دور می کند. این سیستم کاربردی برای این جانوران کشنده نیست ولی آنها با این صدای ناهنجار از محیط دور می شوند.
صداهای تولید شده در این دستگاه اغلب برای انسان قابل شنیدن نیست و بطور کلی اثر مخربی بر روی انسان ندارد. اما این دستگاه مناسب محیط های صنعتی و... می باشد و در محیط های خانگی توصیه نمی شود.

دستگاه مدل TM-315 قوی ترین دستگاه التراسونیک صنعتی است که از دو تکنولوژی برتر روز دنیا برخوردار است. فرکانس خروجی این دستگاه می تواند دائما تغییر کند و همچنین تعداد دفعات ایجاد صدا در هر دقیقه از زمان می تواند با تنظیمات کاربر تغییر یابد. قدرت صوتی بلندگوهای بسیار قوی این دستگاه به همراه موارد فوق الذکر باعث شهرت روز افزون این دستگاه شده است. این دستگاه می تواند از فرکانس 10 کیلوهرتز الی 65 کیلوهرتز را برحسب نیاز و تنظیم کاربر ایجاد نماید. شدت صوتی غیر قابل تحمل توسط امواج التراسونیک باعث ایجاد آزار و اذیت در سیستم شنوایی و عصبی جانوران موذی و پرندگان خواهد شد و بدین ترتیب شما بدون نیاز به مواد شیمیایی و یا کشتن آنها از مزاحمتهایشان خلاص خواهید شد. تمام قطعات این دستگاه منطبق بر آخرین تکنولوژی روز دتیا تحت لیسانس کشور آمریکا تولید می شود.

مشخصات فنی دستگاه:
مدل دستگاه :TM-315
محدوده فرکانس : 10 الی 65 کیلوهرتز
فشار صوتی : 115 دسی بل
مصرف برق : 4 وات
محدوده تحت پوشش: 330 مترمربع
ابعاد فیزیکی (میلی متر ): 227*86*176
وزن (گرم ) :950

توجه:
چنانچه از دستگاه در محیط سربوشیده  بدون مانع استفاده شود ، محدوده تحت پوشش آن 2 برابر خواهد شد .

ویژگیها دستگاه دور کننده TM-315 :
1- دارای بلندگوهای صنعتی خاص با فشار صوتی قوی
2- این دستگاه قادر است فرکانسهای خروجی را متناسب با تنظیمات و نیاز شما تغییر دهد به گونه ای که بصورت استثنایی در هر ثانیه فرکانس صدای خروجی بین 1 الی 60 دفعه تغییر می کند و این امر باعث تاثیرگذاری بیشتر دستگاه و همچنین عدم تطابق و سازش سیستم شنوایی حیوانات موذی خواهد شد.
3- استفاده از این دستگاه کاملا بی خطر و مطمئن و بدون آلودگی بوده و روشی کاملا سازگار با محیط زیست و بدون تهدید برای حیوانات است.
4- چنانچه فرکانس خروجی این دستگاه را در محدوده 20 الی 65 کیلوهرتز تنظیم نمایید می توانید از این دستگاه در محیط هایی که انسان تردد دارد استفاده نمایید . استفاده از فرکانسهای صوتی 10 الی 20 کیلوهرتز صرفا برای استفاده از دستگاه در محیط های روباز برای فراری دادن پرندگان ،  سگها ، گربه ها و دیگر حیوانات وحشی پیشنهاد می شود .
5- این دستگاه امواج فراصوتی را در سه بعد فضا منتشر می کند و هر سه بعد را پوشش می دهد .
6- امواج فراصوتی به هیچ وجه با عملکرد دستگاههای الکترونیکی، مخابراتی ، تلویزیون ، رادیو ، کامپیوتر ، ریموت کنترل و سمعک شنوایی و ... تداخل ایجاد نمی کند .
7- مصرف انرژی الکتریکی این دستگاه بسیار کم و مقرون به صرفه است و شما می توانید بدون توجه به هزینه های برق در بلند مدت از این دستگاه استفاده نمایید.

دستورالعمل کار با دستگاه اولتراسونیک :
1- آداپتور دستگاه را به برق شهر زده و سر دیگر آنرا به دستگاه وصل کنید.
2- چنانچه حشرات و یا جوندگان را می خواهید از محیط فراری دهید ولوم کنترل را بین اعداد 6 تا 8 تنظیم نمایید.
3- ولوم سوییپ (Sweep speed ) را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید و آنرا بین کمترین الی بیشترین وضعیت  (Min~Max (1~10 قرار دهید. سپس چراغ قرمز رنگ روشن خواهد شد که نشانگر روشن بودن دستگاه است. سپس هر هفته یک مرتبه شماره وضعیت ولوم سوییپ (sweep speed ) را تغییر دهید تا با سازگاری جانوران موذی به صورت مضاعف مقابله نمایید.
4- چنانچه می خواهید از دستگاه جهت فراری دادن پرندگان و یا حیوانات وحشی استفاده نمایید ولوم کنترل دستگاه را بین اعداد 1 تا 5 قرار دهید. توجه شود که در این حالت چنانچه دستگاه در محیط سرپوشیده استفاده می شود انسان نباید در آنجا حضور داشته باشد و یا اینکه می بایست از پلاگهای گوش ضد صدا استفاده نماید. در این وضعیت چنانچه دستگاه در محیط روباز استفاده می شود حضور کوتاه مدت انسان در اطراف دستگاه بلامانع بوده ولی جهت حضور بلند مدت حتما از پلاگهای گوش ضد صدا استفاده شود .
5- چنانچه ولوم کنترل را در وضعیت تست قرار دهید صدای ناهنجاری از دستگاه شنیده خواهد شد که به معنای صحت عملکرد دستگاه است. توجه شود.
6- دستگاه را در بلندمدت در این وضعیت قرار ندهید. از چسباندن گوش خود به بلندگوی دستگاه در همه وضعیتها جدا خودداری کنید.
7- دستگاه را خاموش نکنید و آنرا در 24 ساعت شبانه روز روشن بگذارید.

محل نصب دستگاه :
1- پیشنهاد می شود دستگاه را در ارتفاع 20 الی 80 سانتی متری از سطح زمین نصب نمایید. اگر حشرات یا جانوران موذی در فضای خاص یا بین دو سطح کنارهم لانه کرده اند ترجیحا دستگاه را در همانجا نصب کنید.
2- امواج صوتی التراسونیک از سطوح نازک عبور می کند لکن از سطوحی با مقاومت زیاد نظیر سقف ، کف ، دیوارها ، طبقات آپارتمان و نظایر آن عبور نمی کند.
3- تمامی سطوح نرم مانند سطح فرش ، پرده و سطح مبلمان باعث جذب امواج صوتی و از بین رفتن آن می شود لذا از قرار دادن دستگاه بر روی فرش یا پشت مبل یا پرده و یا قراردادن مستقیم دستگاه روبروی آنها خودداری شود .
4- برای فراری دادن پرندگان می بایست دستگاه را در همان ارتفاعی که تجمع کرده اند نصب نمایید به گونه ای که بلندگوی دستگاه روبه محل تجمع آنها باشد.

مناطقی که می توان از دستگاه دور کننده اولتراسونیک استفاده کرد :
1- انواع کارخانجات صنعتی ، کارخانجات مواد غذایی ، برنجکوبی ها ، کارخانجات داروسازی ، کارخانجات سوسیس و کالباس و هرجای دیگری که استفاده از سمپاشی غیرمجاز است .
2- سینماها ، تئاترها ، رستورانها ، سوپرمارکت ها ، فروشگاههای زنجیره ای و انبارهای بیمارستانهایی که با معضل حیوانات موذی مواجه هستند .
3- فروشگاههای کوچک ، فروشگاههای لباس ، فروشگاههای مواد غذایی ، مبل فروشی ها و انبارهایی که با مشکل خسارات قابل توجه موش جویدگی هر ساله مواجه هستند .
4- ایستگاههای برق ، اتاق های برق ، پستهای برق ، اتاق های مخابرات ، اتاق های کامپیوتر و تجهیزات الکتریکی که با خطر آتش سوزی به دلیل اتصالی سیمهای برق به یکدیگر بر اثر موش جویدگی مواجه هستند.
5- ویلاها ، ساختمانها ، خانه های باغی ، مزارع کشاورزی و دامپروری که از مشکل جانوران موذی رنج می برند .

موارد قابل توجه :
1- تاثیرگذاری این دستگاه بین 7 الی 14 روز از زمان نصب آن مشخص شده و بعد از 2 الی 3 هفته تکمیل می شود. لطفا صبور باشید و تا پایان این مدت صبر نمایید. این زمان لازم است تا جانوران موذی از محیط نقل مکان کنند.
2- ممکن است تا چند روز پس از نصب دستگاه تردد جانوران موذی حتی کمی بیشتر نیز شود که نشان دهنده تاثیرگذاری دستگاه و نقل مکان جانوران موذی است.
3- چنانچه از این دستگاه در انبارهای بزرگ یا با تراکم کالای زیاد و یا حاوی مواد غذایی جاذب موش استفاده می کنید می بایست از تعداد دستگاه بیشتری استفاده نمایید.
4- دهانه بلندگوی دستگاه را مستقیما رو به درب یا پنجره های باز که صدا می تواند از آن خارج شود قرار ندهید .
5- هرگز گوش خود را به بلندگوی دستگاه نچسبانده و یا نزدیک آن نکنید.
6- از تماس مستقیم دستگاه و به خصوص بلندگوی آن با آب و یا باران جدا خودداری کنید.

 

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
TM-315
۱,۹۵۰,۰۰۰
۰%
۱,۹۵۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید