فازمتر رونیکس
فازمتر رونیکس

فازمتر کوتاه رونیکس

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
RH-2714

معرفی

فازمتر رونیکس کوتاه با گیره و دارای عایق جهت جلوگیری از برق گرفتگی در رنگ های متنوع

بررسی تخصصی

یکی از ابزار پر کاربرد در هر خانه و یا در دستان تکنسین ها و مهندسین فازمتر می باشد که می بایست دارای کیفیت مطلبوبی باشد که به همین سبب فازمتر رونیکس معرفی می گردد.

فازمتر در عین سادگی، ابزاری بسیار مهم برای کسانی است که با برق و کارهای برقی سروکار دارند. با اتصال نوک فازمتر به سیم بدون روکش یا داخل کردن این ابزار به داخل سوراخ‌ پریز برق، می‌توانید جریان فاز را از نول تشخیص دهید.

این فازمتر، با 14 سانتی‌متر طول، یک فازمتر نسبتا کوتاه بوده که با دسته‌ی پلاستیکی بسیار خوش‌دست، برای انجام کارهای برقی بسیار مناسب است. نام مدل این فازمتر (RH-2714) است.

این فازمتر جهت اتصال به جیب لباس کار، گیره‌ای دارد. دسته‌ی این ابزار طوری ساخته ‌شده که به‌ راحتی در دست می‌نشیند و فازمتر درون مشت شما سر نمی‌خورد. نور لامپ نیز به‌خوبی دیده می‌شود.

از این محصول می‌توان برای باز و بسته کردن پیچ‌هایی نه‌چندان سفت استفاده کرد.

آیا می دانید فازمتر چگونه کار میکند؟
شاید برای شما این سوال پیش‌ آمده باشد که چگونه با انجام این کار، فاز تشخیص داده ‌شده و لامپ فازمتر روشن می‌شود، بدون اینکه کاربر دچار برق‌گرفتگی شود. دلیل این موضوع درون فازمتر نهفته است. داخل فازمتر یک لامپ کوچک همراه با یک عدد مقاومت مگا اهم قرار داده‌ شده و با اتصال فازمتر به سیم فاز و از طرف دیگر اتصال ته فازمتر به زمین (از طریق قرار دادن انگشت) مداری برای روشن شدن لامپ بسته و روشن می‌شود.

 

توجه : این فازمتر در رنگ های قرمز ، سبز ، زرد ، نارنجی عرضه شده است که با توجه به موجودی انبار یکی از رنگ ها ارائه می شود.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
RH-2714
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید