شارژر 12 ولت 2 آمپر

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
CH12V2A
۲۹۰,۰۰۰
۰%
۲۹۰,۰۰۰

معرفی

شارژر اتوماتیک باطری های قابل شارژ از 2 تا 12 آمپر با قطع کن خودکار (بدون گیره سوسماری)

بررسی تخصصی

این شارژر 12 ولت 2 آمپر به محض پایین آمدن ولتاژ باتری به طور اتوماتیک شروع به شارژ می کند و با شارژ کامل باتری جریان را قطع می کند و این فرآیند با led دو رنگ دستگاه قابل تشخیص می باشد.

مشخصات شارژر اتوماتیک :

ولتاژ دی سی 12 ولت
جریان دهی : 2 آمپر (بدون گیره سوسماری)
قطع کن خودکار
دارای نمایشگر LED وضعیت

نکته مهم : باطری شارژی خشک امروزه در موارد متعددی مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله کاربرد باطری خشک 12 ولت میتوان به: باطری ماشین، باطری دوچرخه برقی، باتری ماشین شارژی و موتور شارژی، باتری یو پی اس (برق اضطراری)، باتری پنل خورشیدی، باطری ژنراتور، باطری موتور شارژی دنده ای ... نام برد. برای شارژر باطری های خشک، باید از مدار شارژ مناسب استفاده شود. انتخاب مناسب مدار شارژر باتری خشک باید با توجه به 2 پارامتر صورت گیرد:
1- ولتاژ باطری
2- ظرفیت باطری (آمپر ساعت)

اکثر باطری های شارژی 12 ولت هستند و بسته به کاربرد باطری 12 ولت در ظرفیت های مختلفی تولید و استفاده می شوند. (از 1 تا 200 آمپر ساعت)

ولتاژ مدار شارژ باطری خشک باید اندکی از ولتاژ باتری بالاتر باشد تا عملیات شارژ به درستی صورت پذیرد. به عنوان مثال، برای شارژ باتری 12 ولت، مدار شارژ با ولتاژ 13-14 ولت مناسب می باشد.

همچنین جریان خروجی باطری باید در حدود یک سوم تا یک ششم ظرفیت باطری باشد. به عنوان مثال برای شارژ باطری 12 ولت 7 آمپر، مدار شارژ 1 یا 2 آمپر مناسب است. استفاده از شارژر با جریان خروجی بالاتر از میزان ذکر شده عمر مفید باطری را کاهش می دهد.

توجه: با توجه به موجودی ممکن است در زمان ارسال قاب شارژر با تصویر محصول فوق مطابقت نداشته باشد ولی مشخصات فنی تفاوتی ندارد.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
CH12V2A
۲۹۰,۰۰۰
۰%
۲۹۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید